Jak oddać urządzenia do Netii?

Netia to jeden z najpopularniejszych dostawców usług cyfrowych. Przede wszystkim oferuje podłączenie internetu i telewizji cyfrowej. Warto pamiętać o tym, że po zakończeniu lub rozwiązaniu umowy jesteśmy zmuszeni do tego, by oddać urządzenia Netia, które zostały nam oddane w ramach dzierżawy podczas instalacji.

W jakim terminie należy oddać urządzenia Netii?

Terminy i warunki zwrotu urządzeń do Netii są określone w regulaminie i umowie. Na odesłanie sprzętu bezpośrednio do operatora mamy tylko 14 dni. Jeśli nie wyrobimy się w terminie lub zapomnimy o zobowiązaniu, możemy się spodziewać obciążenia dodatkowymi kosztami. Warto również pamiętać o tym, że koszty dostarczenia sprzętu ponosi klient Netii.

Jak zapakować przesyłkę ze zwrotem do Netii?

Urządzenia, które musimy zwrócić Netii należy zapakować w taki sposób, by nie zostały uszkodzone na żadnym etapie transportu. W przesyłce muszą znaleźć się wszystkie elementy, które były w oryginalnym pudełku. Poza modemami czy dekoderami będą to na przykład kable, zasilacze, karty, przejściówki i pozostałe dodatki. Paczkę można wysłać Pocztą Polską lub kurierem. Jeśli nie chcesz czekać na przyjazd kierowcy, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać.

Adres zwrotów Netii

Paczkę ze zwrotem Netii należy wysłać na adres:

Magazyn Centralny Grupy Netia, IPS

Inwestorów 13

39-300 Mielec

Salony sprzedaży nie przyjmują zwrotów urządzeń.

Warto do urządzenia Netii dołączyć protokół zwrotu z wyszczególnionymi wszystkimi elementami sprzętu oraz określeniem jego stanu. Poza tym podaje się także dane adresowe oraz numer abonenta. Dzięki temu łatwiej będzie można sprawdzić, kto zwrócił urządzenie.

Wyceń paczkę ze zwrotem do Netii