Rejestracja konta w serwisie online

Rejestracja w serwisie kurier.spakuj-wyslij.pl jest bardzo prosta i intuicyjna. Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij tutaj.Zarejestrowanie się w serwisie brokera kurierskiego jest bardzo pomocne, ponieważ dzięki temu uzyskujesz dostęp do wielu funkcji których niezalogowany użytkownik nie posiada. Po rejestracji fakturę za przesyłki otrzymasz po dwóch tygodniach lub miesiącu, a nie za każdym razem, będziesz mógł tworzyć ulubione szablony przesyłek, raporty zbiorcze nadanych paczek czy chociażby aktualizować książkę adresową.  Korzystanie z tych funkcji pośrednika kurierskiego Spakuj-Wyślij.pl zdecydowanie poprawi wydajność pracy z przesyłkami kurierskimi.
dane do logowania

Każdy użytkownik musi posiadać unikalną nazwę użytkownika oraz adres e-mail. Obie z tych danych będą służyły do logowania się na konto. Podany adres e-mail będzie wykorzystywany przez nasz system do wysyłania powiadomień o realizacji zamówienia, zwrotach pobrań czy chociażby do potwierdzenie rejestracji konta.

Pamiętaj, aby hasło nie było bardzo proste do odszyfrowania, ponieważ na swoim koncie będziesz przechowywał dane osobowe osób do których wysyłałeś przesyłki.

Akceptacja regulaminu oraz przetwarzania danych osobowych jest konieczne do korzystania z naszych usług przez serwis online.

dane kontaktowe

Kolejnym etapem rejestracji konta w serwisie kurierskim jest podanie danych kontaktowych, które będą domyślnym adresem odbioru paczek przez kuriera. Pamiętaj, aby wszystkie dane kontaktowe były prawidłowe, jeśli pojawią się błędy może to powodować problemy w realizacji zamówień.

Numer domu, numer lokalu, brama, hala czy box to są kluczowe informacje dla kuriera szukającego Twojej przesyłki kurierskiej w dużym obiekcie czy w mieście.

Kod pocztowy powinien zostać wpisany w formacie XX-XXX, a numer kontaktowy jako ciąg 9 cyfr (bez spacji i myślników).

dane firmowe
Jeśli chcesz otrzymywać fakturę do zaznacz opcję „Firma (faktura VAT)”. Faktura jest wystawiana zbiorczo za przesyłki zamówione od początku do końca miesiąca.Proszę zwrócić szczególną uwagę na poprawność danych do faktury, ponieważ błędy księgowe bywają trudne do poprawienia, w szczególności jeśli późno znajdziemy.Faktury są do pobrania w panelu użytkownika po zalogowaniu oraz przychodzą na adres e-mail podany przy rejestracji. Do każdej faktury od niedawna wystawiają się również automatycznie specyfikacje.