Rejestracja konta w serwisie online

Rejestracja w serwisie kurier.spakuj-wyslij.pl jest bardzo prosta i intuicyjna. Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij tutaj.

Zarejestrowanie się w serwisie brokera kurierskiego jest bardzo pomocne, ponieważ dzięki temu uzyskujesz dostęp do wielu funkcji których niezalogowany użytkownik nie posiada. Po rejestracji fakturę za przesyłki otrzymasz po dwóch tygodniach lub miesiącu, a nie za każdym razem, będziesz mógł tworzyć ulubione szablony przesyłek, raporty zbiorcze nadanych paczek czy chociażby aktualizować książkę adresową.  Korzystanie z tych funkcji pośrednika kurierskiego Spakuj-Wyślij.pl zdecydowanie poprawi wydajność pracy z przesyłkami kurierskimi.

dane do logowania

Każdy użytkownik musi posiadać unikalną nazwę użytkownika oraz adres e-mail. Obie z tych danych będą służyły do logowania się na konto. Podany adres e-mail będzie wykorzystywany przez nasz system do wysyłania powiadomień o realizacji zamówienia, zwrotach pobrań czy chociażby do potwierdzenie rejestracji konta.

Pamiętaj, aby hasło nie było bardzo proste do odszyfrowania, ponieważ na swoim koncie będziesz przechowywał dane osobowe osób do których wysyłałeś przesyłki.

Akceptacja regulaminu oraz przetwarzania danych osobowych jest konieczne do korzystania z naszych usług przez serwis online.

dane kontaktowe

Kolejnym etapem rejestracji konta w serwisie kurierskim jest podanie danych kontaktowych, które będą domyślnym adresem odbioru paczek przez kuriera. Pamiętaj, aby wszystkie dane kontaktowe były prawidłowe, jeśli pojawią się błędy może to powodować problemy w realizacji zamówień.

Numer domu, numer lokalu, brama, hala czy box to są kluczowe informacje dla kuriera szukającego Twojej przesyłki kurierskiej w dużym obiekcie czy w mieście.

Kod pocztowy powinien zostać wpisany w formacie XX-XXX, a numer kontaktowy jako ciąg 9 cyfr (bez spacji i myślników).

dane firmowe
Jeśli chcesz otrzymywać fakturę do zaznacz opcję „Firma (faktura VAT)”. Faktura jest wystawiana zbiorczo za przesyłki zamówione od początku do końca miesiąca.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na poprawność danych do faktury, ponieważ błędy księgowe bywają trudne do poprawienia, w szczególności jeśli późno znajdziemy.

Faktury są do pobrania w panelu użytkownika po zalogowaniu oraz przychodzą na adres e-mail podany przy rejestracji. Do każdej faktury od niedawna wystawiają się również automatycznie specyfikacje.

Rejestracja nie jest obowiązkowa i można bezproblemowo korzystać z serwisu bez rejestracji. Jednak rejestracja jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą same korzyści. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mają dostęp do wielu dodatkowych usług, których niezalogowani użytkownicy nie mają pod ręką. Pierwszą ważną zaletą rejestracji jest to, że jako zarejestrowany użytkownik mamy możliwość zapisywania adresów w książce adresowej co powoduje, że nie musimy za każdym razem wpisywać tego samego – tyczy to się zarówno adresu nadawcy jak i odbiorcy. Powoduje to, że przesyłki zakłada się szybciej i sprawniej. Rejestracja powoduje również, że mamy łatwiejszy dostęp do wszystkich naszych paczek, co powoduje, że możemy łatwo podglądać kiedy i gdzie wysyłaliśmy paczki, ile ważyły, jakie miały wymiary. Znacznie ułatwia to również obserwację naszych pobrań ponieważ wszystkie mamy zapisane w jednym miejscu oraz do każdego pobrania przypisany jest status pobrania czyli czy było już zwrócone lub ile dni pozostało do zwrotu. Zarejestrowani użytkownicy mają również możliwość tworzenia szablonów, które powodują, że założenie przesyłki zajmuje do 20 sekund. Na rejestracji skorzystają również firmy ponieważ w jednym miejscu mają dostęp do wszystkich faktur, które zostały wystawione przez nas serwis za usługi kurierskie. Poza tym, ważnym dodatkowym aspektem dla zarejestrowanych jest skarbonka. Pozwala to nam na wpłacenie jakiejś kwoty na skarbonkę, oraz potem opłacanie przesyłek ze skarbonki. Eliminuje to konieczność opłacania przesyłki za każdym razem. Oczywiście w każdej chwili można poprosić o zwrot pieniędzy wpłaconych na skarbonkę. Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości jakie oferuje prosta i darmowa rejestracja, nie ma powodów aby pozostawać niezarejestrowanym.

Zalety rejestracji w skrócie:

–       skarbonka

–       dostęp do historii zamówień

–       książka adresowa

–       automatycznie uzupełnione dane nadawcy

–       dostęp do pobrań i ich statusów

–       dostęp do faktur za usługi kurierskie (dla firm)

–       możliwość stworzenia szablonu przesyłki