Jak zrobić zwrot w Galerii Marek i na jaki adres wysłać paczkę?

Galeria Marek to swoisty pasaż handlowy w sieci, który oferuje szereg produktów znanych i cenionych firm. Klienci mogą przeglądać towary zarówno w obrębie danej kategorii, jak i konkretnej witryny w tym wyjątkowym centrum handlowym. Dzięki temu mogą znaleźć interesujące rzeczy. Galeria Marek wyróżnia się właśnie funkcjonalnością aplikacji oraz bardzo skuteczną nawigacją, która jest przyjazna klientom. Przede wszystkim szukają oni odzieży oraz obuwia. Przede wszystkim w tym sklepie internetowym można przeglądać oferty, biorąc pod uwagę różne kryteria, a każdy z salonów posiada główne strony i dzięki temu jest doskonale wyeksponowany. Poza tym zamówienia z wielu sklepów Galerii Marek trafiają do jednego koszyka. W ofercie znaleźć można najmodniejsze kolekcje najlepszych producentów, które są dostępne online. To wyjątkowe produkty, których w wielu wariantach nie można kupić w sklepach stacjonarnych.

Galeria Marek sklep internetowy

Jak wymienić produkty w Galerii Marek?

Pasaż handlowy Galeria Marek umożliwia wymianę rozmiarów w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Niezbędne dokumenty są przesyłane przez sklep e-mailem. Warto sprawdzić, czy w ofercie dostępny jest rozmiar tego samego produktu, który nas interesuje.

Wymiana towarów w Galerii Marek

Te produkty, które klient chce wymienić w Galerii Marek, musi spakować i wysłać wraz z dokumentem wymiany oraz dowodem zakupu – fakturą, która została przesłana w wiadomości e-mail. Przesyłkę do Galerii Marek należy wysłać na adres:

Sklep internetowy GaleriaMarek.pl

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro 

30-741 Kraków 

z dopiskiem „GaleriaMarek.pl – wymiana”

Jakie rzeczy podlegają wymianie w Galerii Marek?

Galeria Marek po otrzymaniu przesyłki wyśle wybrany produkt na swój koszt. Wymiany są realizowane w krótkim czasie i wynosi on maksymalnie 14 dni.

Rzeczy, które wysyłamy do wymiany nie mogą mieć śladów użytkowania i zniszczenia. Muszą być w stanie niezmienionym. Koszty przesyłki do Galerii Marek pokrywa klient.

Jak rozpatrywane są wymiany w Galerii Marek?

Wymiana towaru w Galerii Marek to tak naprawdę odstąpienie od umowy sprzedaży towaru i zakup nowego artykułu, który został wybrany w miejsce rzeczy wymienianej. Jeśli w ofercie sklepu nie ma innego rozmiaru tego samego modelu, zostanie przyjęty zwrot w Galerii Marek, a pieniądze zostaną wpłacone w sposób wskazany w formularzu zwrotu. Podobnie zostanie potraktowana sytuacja, gdy klient nie określi, czy chce odstąpić od umowy sprzedaży czy wymienić towar lub nie wskaże konkretnego rozmiaru produktu, Galeria Marek zakwalifikuje przesyłkę jako samo odstąpienie od umowy sprzedaży i zwróci pieniądze klientowi.

Terminy zwrotu w Galerii Marek

Na zwrot produktów w Galerii Marek klienci mają 30 dni. Wystarczy do rzeczy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Można wykorzystać formularz zwrotu Galerii Marek, który został przesłany e-mailem lub też pobrać druk ze strony internetowej https://galeriamarek.pl/files/gm/regulamin_sklepu/wymiany_zwroty/formularz_wymiany_zwrotu_GaleriaMarek_.pdf. W przesyłce ze zwrotem do Galerii Marek musi się znaleźć również dowód zakupu, czyli faktura, która została przesłana drogą elektroniczną.

Galeria Marek sklep formularz zwrotu formularz_wymiany_zwrotu_GaleriaMarek_

Adres zwrotów Galeria Marek

Paczkę ze zwrotem do Galerii Marek należy wysłać Pocztą Polską lub kurierem. Jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać na przewoźnika, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać. Zwrot należy wysłać na adres:

Sklep internetowy GaleriaMarek.pl

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro

30-741 Kraków

z dopiskiem „GaleriaMarek.pl – zwrot”

Koszty zwrotu do Galerii Marek

Klient ponosi koszt odstąpienia od umowy do Galerii Marek, czyli płaci za przesyłkę, a zwrot pieniędzy następuje przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji w terminie do 14 dni. Rachunek bankowy można również wskazać w formularzu.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Należy się więc obchodzić z towarem w taki sposób, jak jest to możliwe w sklepie stacjonarnym.

Galeria Marek sklep logo

Reklamacje produktów w Galeria Marek

Klient ma prawo w ciągu 2 lat od zakupu skorzystać z rękojmi za wady produktu w Galerii Marek. W celu złożenia reklamacji należy przygotować dowód zakupu – fakturę a także wydrukować zgłoszenie reklamacji na przykład ze strony internetowej https://galeriamarek.pl/files/gm/druk-reklamacji-GM.pdf

Przesyłkę należy wysłać do Galerii Marek na adres:

Sklep internetowy GaleriaMarek.pl

ul. Nad Drwiną 10 B3, II piętro

30-741 Kraków

z dopiskiem „GaleriaMarek.pl – reklamacja”

Reklamacja w Galerii Marek jest rozpatrywana w terminie do 14 dni. W ramach procedury klient może żądać wymiany towaru na nowy, naprawy towaru, obniżenia ceny, odstąpienia od umowy – o ile wada produktu jest istotna.