Jak zrobić zwrot w Kazar Group i na jaki adres wysłać paczkę?

Obuwnicza marka Kazar jest chętnie wybierana przez panie. Oferuje obuwie casualowe i to na wyjątkowe wyjścia, które doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Polska marka doskonale radzi sobie na rynku i jest obecna w wielu sklepach branżowych. Obuwie Kazar można również kupić w sklepie internetowym. Przede wszystkim te propozycje wyróżnia świetny design i doskonała jakość produktów, a to doceniają również celebryci i aktorki, a także ci wszyscy, którzy przykładają uwagę do tego, by konsekwentnie kreować wizerunek. W efekcie buty Kazar świetnie się prezentują i są bardzo wygodne.

Kazar sklep internetowy

Zwroty towarów w Kazar

Zgodnie z obowiązującym prawem każdy klient może odstąpić od umowy z Kazar w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny. By dokonać zwrotu należy wysłać pocztą lub e-mailem na adres: bok@kazar.com jednoznacznie oświadczenie. Można również skorzystać z formularza zwrotu Kazar dostępnego na stronie internetowej https://www.kazar.com/pl/media/docs/formularz_odstapienia_od_umowy.pdf  oraz przesłanego w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Druk jest również dołączony do przesyłki wysyłanej przez Kazar. W tradycyjny sposób należy list nadać na adres:

Kazar Group Sp. z o.o.

ul. Lwowska 154

37-700 Przemyśl

z dopiskiem „Zwrot”

Towar można zwrócić w dowolnym Salonie Kazar w godzinach jego otwarcia.

Jak Kazar zwraca należność za zwrot?

Aby zachować termin zwrotu, wystarczy wysłać Kazar oświadczenie odstąpieniu od umowy w ustawowym terminie. Firma zwraca wszystkie należności łącznie z kosztami wysyłki za wyjątkiem dodatkowych opłat, które wynikają z wybrania przez klienta innego sposobu dostarczenia przesyłki niż najtańszy rekomendowany przez Kazar.

Zwrot płatności Kazar następuje nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany w przesłanym oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Co istotne, pieniądze są przekazywane w sposób analogiczny do tego, jak klient płacił za zakupy w Kazar, chyba że wyraźnie zgodził się on na inną formę.

Jak przygotować paczkę do Kazar?

Kazar podkreśla, że może się wstrzymać ze zwrotem płatności do momentu otrzymania rzeczy lub też dostarczeniu dowodu ich nadania. Przesyłka powinna zostać nadana nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kazar został poinformowany o odstąpieniu od umowy. Paczkę można wysłać pocztą lub kurierem. Jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać na kuriera, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać. 

Przesyłkę ze zwrotem Kazar należy wysłać na adres:

Kazar Group Sp. z o.o.

ul. Lwowska 154

37-700 Przemyśl

z dopiskiem „Zwrot”

Jak zapakować zwrot do Kazar?

Przesyłkę ze zwrotem do Kazar należy w taki sposób zapakować, aby rzeczy nie uległy uszkodzeniu na żadnym etapie transportu. Firma nie przyjmuje paczek wysłanych „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy. Poza tym towar można zwrócić w dowolnym salonie Kazar w godzinach jego otwarcia.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy, jeżeli korzystał z niej w inny sposób niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Kazar sklep logoKazar sklep formularz zwrotu

formularz_odstapienia_od_umowy

Jak dokonać wymiany produktu w Kazar?

Jeśli klient chce w Kazar wymienić towar na inny model lub rozmiar, powinien dokonać zwrotu zakupionego wcześniej produktu i zakupić nowy, który będzie odpowiedni. Kazar dokłada starań, aby zwrot należności za odstąpienie umowy był realizowany jak najszybciej. Najczęściej odbywa się to w ciągu 3 dni roboczych.