Jak zrobić zwrot w sportowysklep.pl i na jaki adres wysłać paczkę?

Polska marka sportowysklep.pl działa od 1992. Poza sprzedażą internetową oferuje produkty najlepszych sportowych marek w ośmiu sklepach stacjonarnych w Olsztynie, Brodnicy, Tczewie, Legnicy, Szczytnie, Mrągowie, Iławie, Ostródzie. W asortymencie znaleźć można różnego rodzaju akcesoria dedykowane różnym dyscyplinom sportowym, które wybierają zarówno ci, którzy trenują zawodowo, jak i amatorzy, a dzięki temu każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie z bogatego asortymentu odzieży, obuwia, akcesoriów najlepszych światowych marek takich jak adidas, Nike, Reebok, Puma, Asics, Mizuno, Salomon, The North Face i wielu, wielu innych.

Zwroty sportowysklep.pl

Sportowysklep.pl zwrot towaru umożliwia klientom w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Warto pamiętać, że odstąpienie od umowy jest również związane z tym, że kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości towaru, jeśli korzystał z niego w sposób inny niż było to konieczne do oceny, cech i funkcjonowania danej rzeczy.

Kiedy sportowysklep.pl realizuje zwrot należności?

Najczęściej sportowysklep.pl zwraca pieniądze za towar w terminie do 14 dni z wykorzystaniem takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przy zakupie. Klienci, którzy wybrali opcję za pobraniem muszą w formularzu zwrotu wpisać numer rachunku bankowego.

Jak zwrócić produkt do sportowysklep.pl?

By zwrócić towar sportowysklep.pl, należy wypełnić formularz online, który jest dostępny dla zarejestrowanych klientów w zakładce „Moje zamówienia”. Można wypełnić papierowy formularz zwrotu sportowysklep.pl, który jest dołączony do każdej przesyłki oraz jest również dostępny na stronie internetowej sportowysklep.pl pod adresem https://szopex.blob.core.windows.net/shops/2020/01/087a6cd05a85cfb9b7f8b0dd71fd7229a6dfdc59.pdf.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem sportowysklep.pl?

Przesyłkę do sportowysklep.pl należy przygotować w taki sposób, by nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. Najlepiej w tym celu wykorzystać oryginalny karton, w którym został przysłany towar sportowysklep.pl. Całość należy nadać pocztą polską lub kurierem. Jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać na przewoźnika, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać.

Na jaki adres wysłać zwrot sportowysklep.pl?

Zwroty należy wysłać na adres:

MAGAZYN ZWROTÓW

SZOPEX-DUTKIEWICZ sp. z o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

Sportowysklep.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, a koszty wysyłki zwrotu ponosi kupujący.

Zwrot w sklepie stacjonarnym

Bez problemu można również dokonać zwrotu w wybranym sklepie stacjonarnym sportowysklep.pl. Wystarczy przynieść towar, wypełniony formularz zwrotu do punktu. Klienci otrzymują od sprzedawców potwierdzenie dokonania zwrotu. Listę sklepów można naleźć na stronie https://sportowysklep.pl/content/nasze-sklepy,214.html.

sportowysklep.pl formularz zwrotu

sportowysklep.pl formularz odstąpienia od umowy

Jak wymienić towar w sportowysklep.pl?

Wymianę towaru w sportowysklep.pl można zrealizować w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Ta możliwość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych klientów. W zakładce „Moje zamówienia” na koncie klienta należy znaleźć opcję „Zgłoś zwrot/ wymianę” oraz wybrać jeden z powodów wymiany spośród „Chcę zmienić rozmiar” lub „Chcę zmienić model”. Następnie należy wydrukować formularz wymiany sportowysklep.pl i się podpisać na nim. 

Na jaki adres wysłać paczkę z towarem do wymiany?

Wyślij dobrze zapakowaną przesyłkę na adres zwrotów sportowysklep.pl:

MAGAZYN ZWROTÓW

SZOPEX-DUTKIEWICZ sp. z o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

Sportowysklep.pl wyśle towar na wymianę, o ile będzie miał go na stanie, w nowym zamówieniu. O całej procedurze będzie informować mailowo. Klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z wymianą towaru. W przypadku braku towaru na wymianę sportowysklep.pl zostaną zwrócone pieniądze przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

sportowysklep.pl logo

Czy jest możliwy zwrot towaru spersonalizowanego?

W przypadku zamówienia towaru spersonalizowanego sportowysklep.pl nie ma możliwości zwrotu produktów.