Jak zrobić zwrot w Varlesca i na jaki adres wysłać paczkę?

Butik Varlesca oferuje odzież i dodatki dla kobiet, które cenią modne trendy i śmiało podążają za modą, stale podkreślając swój oryginalny styl. W ofercie marki znaleźć można szereg różnych produktów, które można ze sobą dowolnie łączyć, a tym samym tworzyć niezwykłe kreacje. Varlesca oferuje produkty doskonałej jakości znanych polskich marek oraz importuje kolekcje również z Włoch i Francji. Wiele z nich to autorskie projekty. Poza ubraniami w butiku oferowane są również skórzane obuwie, paski, galanteria, a także produkty działu dziecięcego. Varlesca to punkty stacjonarne w Wejherowie i Gdyni oraz prężnie działający sklep internetowy. Pracownicy szczególną uwagę przykładają do terminowej realizacji zleceń oraz szybkie rozpatrywanie zwrotów i reklamacji.

Varlesca sklep internetowy

Zwroty i reklamacje Varlesca

Sklep dokłada wszelkich starań, by dostarczać klientom towary bez wad. Zgodnie z obowiązującym prawem odbiorcy mogą również zwrócić Varlesca produkty bez podania przyczyny. By dokonać zwrotu należy przesłać wypełniony formularz pocztą elektroniczną na adres kontakt@varlesca.pl. Towar wraz z wydrukiem można wysłać kurierem lub Pocztą Polską na adres:

Varlesca

ul. Wejherowska 56a/3

84-240 Reda

Jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać na kuriera, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać.

Jak zapakować przesyłkę ze zwrotem?

Przesyłka ze zwrotem do sklepu Varlesca musi być kompletna i w nienaruszonym stanie. Paczkę należy zapakować w taki sposób, by nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. W przesyłce musi się znaleźć również faktura lub paragon, które są potwierdzeniem zakupu.

Reklamacje Varlesca

Butik Varlesca rozpatruje reklamację w maksymalnym terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Błędne wypełnienie formularza zwrotu lub reklamacji może tę procedurę opóźnić.

Jeśli klient zauważy brak towaru lub jego wady czy też niezgodność z zamówieniem w momencie odbierania przesyłki, powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Varlesca nie później jednak niż w ciągu 24 godzin od momentu odbioru przesyłki od kuriera.

Zwrot do Varlesca

Zgodnie z obowiązującym prawem klienci mają prawo zwrócić towar do Varlesca w terminie 14 dni. Aby odstąpić od umowy, nie trzeba oddawać powodów rezygnacji, a także nie ponosi się dodatkowych kosztów z wyjątkiem kosztów transportu do sprzedawcy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można przesłać pocztą elektroniczną na adres kontakt@varlesca.pl. lub wydrukowane razem z towarem w paczce, którą nadaje się kurierem lub pocztą polską. Na adres:

Varlesca

ul. Wejherowska 56a/3

84-240 Reda

Warto pamiętać o tym, że klient jest odpowiedzialny materialnie za zmniejszenie wartości towarów, które wynikają z nieodpowiedniego obchodzenia się z nimi. Dotyczy to sytuacji takich, gdy przedmioty (szczególnie bielizna) były użytkowane bardziej niż by to wystarczyło do oceny ich właściwości, cech i funkcjonalności.

Varlesca sklep logo

Zwrot należności

Sklep Varlesca nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu produktu oraz oświadczenia zwróci klientowi należność wraz z kosztami dostawy produktu zgodnie z wybranym przez konsumenta sposobem. Najczęściej jest to ta sama metoda, którą płacił on za zakupy. Warto pamiętać o tym, że sklep zwraca koszty najtańszego sposobu dostawy