Jak zwrócić towar Iwette Fashion?

Sklep odzieżowy Iwette Fashion oferuje modne i wygodne kolekcje dla pań, które cenią kobiecy styl i casualowe trendy. Zakupy można zrobić wygodnie w sieci i z tej oferty korzystają panie w każdym wieku. Kolekcje przyciągają uwagę niezwykle atrakcyjnym wykończeniem oraz oryginalną kolorystyką. Bez problemu można również dokonać zwrotu w Iwette Fashion.

Jak zwrócić towar w Iwette Fashion?

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość z Iwette Fashion w terminie 14 od dnia wydania rzeczy. Nie musi przy tym podawać powodów swojej decyzji. Ta operacja wymaga formy pisemnej. Klient musi poinformować Iwette Fashion o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Jednoznaczne oświadczenie może być wysłane pocztą na adres: Iwette Fashion Iwona Kopczyńska ul. Beskidzka 25/5 , 35-083 Rzeszów lub drogą elektroniczną na adres: sklep@iwettebutik.pl.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Iwette Fashion

Klient, który chce odstąpić od umowy z Iwette Fashion, musi przesłać oświadczenie w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Sprzedawca zwraca klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę.

Formularz zwrotu Iwette Fashion

Do przesyłki ze zwrotem Iwette Fashion należy dołączyć formularz zwrotu https://iwettefashion.pl/wp-content/uploads/2017/02/formularz-zwrotu-wymiany.pdf. Towar należy wysłać w opakowaniu w stanie nienaruszonym wraz z kompletem metek. Na odesłanie przesyłki klient ma 14 dni.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem Iwette Fashion?

Należy w taki sposób przygotować paczkę ze zwrotem Iwette Fashion, by nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenia wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Adres zwrotów Iwette Fashion

Przesyłkę ze zwrotem Iwette Fashion należy wysłać po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni na adres:

Iwette Fashion

Iwona Kopczyńska

ul. Beskidzka 25/5

35-083 Rzeszów

Polska

Iwette Fashion nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem, usługą „e-przesyłka” lub za pośrednictwem paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący. Paczkę ze zwrotem można wysłać za pośrednictwem poczty lub korzystając z oferty taniego kuriera. Jeśli nie chcemy czekać na przyjazd kierowcy można dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać.

Kiedy Iwette Fashion dokona zwrotu pieniędzy?

Zwrot środków od Iwette Fashion realizowany jest w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie. Zwrotu płatności sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie klient zgodzi się na inne rozwiązanie. Sprzedawca ma prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania.

Reklamacje Iwette Fashion

Klient ma prawo reklamować wadliwe produkty w Iwette Fashion. By dopełnić formalności powinien skontaktować się ze sprzedawcą drogą elektroniczną na adres: sklep@iwettefashion.pl i poinformować o wykrytych wadach zakupionego towaru. Po przeanalizowaniu zgłoszenia Iwette Fashion udzieli klientowi informacji i ustali sposób dostarczenia przedmiotu zgłoszenia reklamacyjnego do siedziby sprzedawcy. Po otrzymaniu towaru sprzedawca poinformuje o przyjęciu zgłoszenia i planowanym sposobie usunięcia wykrytych wad lub ewentualnie o odmowie przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego, wraz ze wskazaniem przyczyn odmowy.

Sposoby rozstrzygania reklamacji Iwette Fashion

Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że sprzedawca wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Poza tym klient może zażądać od Iwette Fashion obniżenia ceny.

Zwrot kosztów reklamacji Iwette Fashion

W razie naprawy towaru lub jego wymiany na nowy Iwette Fashion dokonuje zwrotu poniesionych przez klienta niezbędnych kosztów najpóźniej w terminie czternastu dni kalendarzowych od uznania reklamacji. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub obniżeniu ceny, sprzedawca zwraca uiszczoną przez klienta cenę sprzedaży towaru, koszty przesyłki towaru do klienta, poniesione koszty dostarczenia towaru do sprzedawcy oraz inne uzasadnione i niezbędne koszty związane z reklamacją w Iwette Fashion w terminie do 14 dni kalendarzowych od uznania reklamacji.

Kontakt Iwette Fashion

W przypadku wątpliwości i zapytań warto skontaktować się z Iwette Fashion mailem zwroty@iwettefashion.pl lub poprzez formularz kontaktowy https://iwettefashion.pl/formularz-kontaktowy/.

Wyceń paczkę ze zwrotem do Iwette Fashion