Marka SELFIEROOM kojarzy się przede wszystkim z modnymi ubraniami szytymi z najlepszej jakości materiałów. Kolekcje dla pań są synonimem dobrego stylu i to sprawia, że firma stale się rozwija i stale przybywa zadowolonych klientek, które sięgają po wyjątkowe ubrania i dodatki idealne na co dzień i na specjalne wyjścia. Poza tym doceniają one bardzo dobry kontakt z pracownikami i pomoc w każdej sytuacji. Bez problemu można również zwrócić towar SELFIEROOM.

Adres zwrotów SELFIEROOM

Przesyłkę ze zwrotem SELFIEROOM należy przesłać na adres: 

SELFIEROOM

Zakrzów 411

32-003 Zakrzów

Jak odstąpić od umowy z SELFIEROOM?

Klient, który dokonał zakupów na odległość, ma prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem. Do paczki ze zwrotem SELFIEROOM należy zapakować wydrukowany paragon, który został dostarczony drogą elektroniczną oraz wypełniony formularz https://selfieroom.pl/public/assets/form_zwrotu.pdf.

SELFIEROOM ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania, jeśli przekracza ono podstawowe zapoznanie z produktem jak na przykład poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego mocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.).

W jakim terminie SELFIEROOM rozpatruje zwrot?

SELFIEROOM rozpatrzy każde żądanie zwrotu w terminie do 14 dni od daty przyjęcia przesyłki, jeśli zostało do niej dołączone potwierdzenia zakupu do zwracanego towaru (paragon lub faktura VAT).

SELFIEROOM nie przyjmuje zwrotów wysyłanych do firmy za pobraniem lub bez uprzedniego powiadomienia sprzedającego o tym fakcie. O chęci odstąpienia od umowy SELFIEROOM należy poinformować sklep telefonicznie lub mailem.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem?

Klient musi w taki sposób zapakować przesyłkę ze zwrotem SELFIEROOM, by nie została ona uszkodzona na żadnym etapie transportu. Paczkę można wysłać pocztą lub tanim kurierem. Jeśli nie chcesz czekać na przyjazd kuriera, możesz dostarczyć przesyłkę do Punktu Kurierskiego Spakuj-wyslij.pl w Skierniewicach pod adresem Aleja Niepodległości 6 i tam ją nadać. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

Kontakt z SELFIEROOM

W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z SELFIEROOM pod numerem telefonu +48 12 312 51 51 lub drogą mailową sklep@selfieroom.pl. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Klient może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostawy towaru. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia do SELFIEROOM przed jego upływem.

SELFIEROOM zwraca klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy produktu w przypadku zwrotu całego zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy).

Zwrot płatności zostanie dokonany przez SELFIEROOM przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył klient, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru SELFIEROOM będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

Jak reklamować towar w SELFIEROOM?

Sklep dokłada starań, by dostarczać klientom towar wolny od wad istotnych i fizycznych. W przypadku niezgodności produktu z umową konsument może go reklamować osobiście lub na adres SELFIEROOM:

Zakrzów 411

32-003 Zakrzów

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: sklep@selfieroom.pl.

W jakim terminie SELFIEROOM rozpatruje reklamację?

Reklamacja SELFIEROOM jest rozpatrywana w terminie 14 dni od jej otrzymania. Sklep informuje klienta o sposobie jej rozpatrzenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przez niego adres, chyba że konsument zastrzegł, iż decyzja co do sposobu rozpatrzenia reklamacji powinna być sporządzona na piśmie i przesłana na wskazany adres.

Sprawdź, ile kosztuje paczka ze zwrotem do SELFIEROOM