Tani kurier w Łowiczu

Herb miasta Łowicz

Przesyłki kurierskie w Polsce to niezwykle ważny segment rynku. Profesjonalni przewoźnicy obsługują zarówno wielkie firmy, jak i sklepy internetowe czy klientów indywidualnych, a każda forma musi być ściśle dostosowana do potrzeb. Niewątpliwie wzrost ilości nadawanych przesyłek w Łowiczu jest również związany z rozwojem przemysłowym miasta. Tu funkcjonuje kilka ważnych firm takich jak „Agros Nova”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, Firma Braci Urbanek, „Lamela” Sp. z o.o., Zakład Produkcji Opakowań „Opakomet” Sp. z o.o., „PartnersPol Group” Sp. z o.o., „Baumit” Sp. z o.o., „Chemipack” Sp. z o.o. Poza tym w Łowiczu znajduje się również baza logistyczno-magazynowa spółki United Oilfield Services.

Taka rozpiętość branż daje ogromne możliwości rozwoju miasta, a także jest dowodem na stabilność zatrudnienia w regionie. Co za tym idzie, ilość przesyłek kurierskich w Łowiczu jest również bardzo duża, a oferty takich przewoźników jak DPD, DHL, UPS, GLS czy InPost doskonale odpowiadają na potrzeby przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Ci ostatni najczęściej korzystają z zakupów w różnych sklepach internetowych.

Odbiorcy, którzy nie chcą czekać na przyjazd kuriera, mogą nadać lub odebrać przesyłkę w punkcie paczkowych w Skierniewicach. To wygodna opcja, która pozwala samemu zarządzać przesyłkami. Wskazane miejsce pełni też funkcję Punktu Obsługi Przesyłek InPost oraz ParcelShop GLS i dzięki temu klienci tych firm również mogą tam realizować wszystkie zlecenia, a także odebrać paczki, których nie udało się dostarczyć kurierowi w Łowiczu.

W punkcie paczkowym poza najtańszymi usługami kurierów można również zakupić niezbędne opakowania, folie i taśmy, które pozwalają przygotować w taki sposób towar do wysyłki, by został on bezpiecznie dowieziony do odbiorcy. Wysyłka paczek w Łowiczu najczęściej jest realizowana przez stronę brokera. Daje on możliwość porównania ofert różnych przewoźników, a także pozwala dopasować do potrzeb opcje dodatkowe. Broker gwarantuje również niezwykle atrakcyjne ceny, co jest ważnym argumentem dla klientów indywidualnych i firm. Wiele z nich współpracuje również na podstawie stałych umów.

Miasto Łowicz