C.O.D. przesyłka pobraniowaFirmy kurierskie oferują wiele ciekawych rozwiązań, aby sprostać  oczekiwaniom swoich klientów. Jednym z takich jest możliwość  zapłacenia za przesyłkę przy odbiorze.

Taka usługa dodatkowa ma  swoje plusy, np. odbiorca nie ryzykuje wpłaty na konto bankowe osoby  której nie zna, ale również minusy – większa szansa na to, że odbiorca  przesyłki nie odbierze i wróci ona do nadawcy.

 

Kurier Pobranie C.O.D.Często sprzedając lub kupując przez internet nie chcemy otrzymywać przelewu na konto lub boimy się go wysłać. Na szczęście nie musimy tego robić dzięki przesyłce kurierskiej pobraniowej. Pobranie lub COD (z angielskiego cash on delivery) to usługa polegająca na tym, że firma kurierska pobierze opłatę za towar od odbiorcy i następnie przeleje na podane konto bankowe.

Paczki za pobraniem są aktualnie jedną z najpopularniejszych form płatności w trakcie zakupów internetowych. Kurierzy wszystkich firm oferują tą usługę w przystępnych cenach.

W Skierniewicach wyślesz tanio przesyłki COD w naszym Punkcie Paczkowym przy ulicy Jagiellońskiej 6/6F lub szybko i łatwo zamówisz wycenisz i zamówisz kuriera przez naszą stronę internetową: kurier.spakuj-wyslij.pl.

 

przesyłki pobranioweFirmy kurierskie stawiają na rozwój i dostosowanie się do potrzeb klienta. Już możesz udostępnić swojemu klientowi płatność kartą za pobranie wysyłając w Spakuj-Wyślij.pl za pośrednictwem firmy InPost.

Przewoźnicy zwracają pobrania od 3 do 10 dni roboczych. Czas zwrotu pobrania jest warunkowany firmą, która realizuje transport lub rodzajem usługi jaki został wybrany. Kurier GEIS oferuje ekspresowy zwrot pobrania po 3 dniach roboczych. 

Jeśli klientowi zależy na sprawdzeniu zawartości przesyłki kurierskiej przy odbiorze to idealnym przed opłaceniem pobrania to idealnym wyborem będzie kurier DPD, który powinien się na to zgodzić.